Tarocistka Agiatis

Tarot jest moją pasją, codziennie odkrywam Go na nowo. Odkąd pamiętam, miałam przeczucia i prorocze sny, lecz te ostanie wyciszyłam. Jako dziecko nie traktowano mnie poważnie, wmawiano, że to bajki lub koszmary..
Wcześniej się tego obawiałam, teraz oswoiłam się z myślą iż mam talent. Postanowiłam się rozwijać i zaczerpnąć lekcji u znanej Tarocistki, która mi pomogła i wskazała odpowiednią drogę.
Dzięki temu, ja mogę pomóc Wam .
Kartami Tarota interesuje się, odkąd pamiętam. Wtedy nauka (jakieś 20 lat temu) była sporym wyzwaniem. Nie było tak swobodnego dostępu do Internetu, do książek, do kart. To właśnie wtedy zaczęła się moja przygoda z ezoteryką.
Próbowałam sił z kartami klasycznymi, lecz nie współpracowały ze mną. Postawiłam na karty Tarota. Tutaj zaczęłam rozumieć przekaz, choć wybór tej jedynej talii też okazał się sporym wysiłkiem. Droga poznawania kart była trudna. Bywały chwile zwątpienia w siebie, w swoje możliwości. Potem nastąpiły trudne chwile w życiu osobistym….
Moje doświadczenia osobiste plus talent, plus ciągłe doskonalenie siebie, pozwoliło mi być tutaj, gdzie jestem – w miejscu, w którym chciałam i chcę być.
Uwielbiam ludzi, kontakt z nimi, rozmowy i to jak uśmiechają się po konsultacji. Jaka w nich(w Was) niejednokrotnie następuje zmiana, chęć poprawy swojego życia – to właśnie jest bezcenne. Czego możemy oczekiwać od Sesji? Karty tarota są nośnikiem wartościowych informacji. Wskazują możliwości i kierunek działania. Mogą pomóc w uniknięciu niechcianych sytuacji. Sesja jest realizowana w komforcie dla osoby pytającej. Atmosfera intymna, zachowana pełna dyskrecja. Warto przygotować sobie pytania. Informacje na jakie pytania nie kładę kart są Tutaj Jakich wskazówek możemy oczekiwać? Gdy nurtują nas sprawy zawodowe i finansowe, możemy otrzymać wskazówki jakie kroki podjąć w związku z podwyżką w miejscu pracy, kiedy jest dobry moment na zmianę pracy. Czy mamy powody, aby obawiać się utraty pracy. W finansach: na co zwrócić uwagę, jakie są przeszkody w ich zdobywaniu. W uczuciach: analiza obecnej relacji, co osoba X o nas myśli, co do nas czuje, jakie ma faktyczne zamiary. Możemy zapytać o to, kiedy może pojawić się osoba do stabilnej relacji (partnerskiej, przyjacielskiej itp.) W relacjach międzyludzkich – jakie intencje mają wobec nas szef, współpracownik etc. Jeśli potrzebujemy informacji w aspekcie zdrowia – tutaj poruszam się wskazówkowo – na co zwrócić uwagę. Nie stawiam diagnozy. Możliwy jest również układ 12 Domów – ogólna najczęściej podsumowujący sesję rozkład. Jest to rozkład, który porusza każdą sferę naszego życia w okresie do roku czasu. Data urodzenia: W dacie urodzenia odczytuje moment, w którym jest osoba pytająca – wskazówki w co inwestować, czego nie warto robić, aby nie iść pod przysłowiowy prąd. Jeśli są w dacie informacje o karmach do przerobienia – jakie. Jakie osoba pytająca posiada zdolności na płaszczyźnie zawodu – ukryte talenty. Analiza relacji – tendencje przeszkody informacje o możliwych negatywnych cechach, na które warto zwrócić uwagę. Gdy jest potrzeba wsparcia z kart Anielskich lub wyroczni – również mogę to zrealizować:) Pozdrawiam Serdecznie,
Agiatis