poniedziałek, 2 marca 2015

Ezoteryka widziana kobiecym i męskim okiem

W dzisiejszych czasach wróżka nie oznacza to samo co kilka, kilkanaście lat temu. W moim przekonaniu wróżka to osoba, która przepowiada przyszłość bez wskazówek, bez podpowiedzi, które pomagają uniknąć  "tego złego". Natomiast Doradca Ezoteryczny, to osoba wróżąca, zajmująca się wskazywaniem drogi poprzez karty, czy inne metody dywinacyjne.


Klienci doradców ezoterycznych są różni, są to osoby których życie doprowadziło do tzw. zakrętu życiowego. Niejednokrotnie stoją przed dylematami, szukają pomocy, wskazówek, porady.
W zależności od zawodu od płci możemy rozróżnić potrzebę wizyty u Doradcy Ezoterycznego. 

Kobiety zwykle przychodzą po porady dotyczące małżeństwa, szukają Tego Jedynego, chcą być kochane.  
Niejednokrotnie pytania dotyczą zdrady, co będzie dalej, czy Ten mężczyzna zgodnie z Jej przeczuciami chce odejść. 
W przypadku poszukiwań mężczyzny proszą o cechy charakteru, pragną aby przybliżyć Jego wygląd zewnętrzny, a także okoliczności poznania. 
Często są zadawane pytania o to, czy będzie im dane zostać mamą, czy stworzą  rodzinę.
Sprawy zawodowe tutaj także mają znaczenie, jak będzie przebiegała ich kariera czy zmienią pracę, czy będzie czuła się spełniona zawodowo.

Mężczyźni natomiast z mojego osobistego doświadczenia przychodzą po poradę gdy stoją na rozdrożu zawodowym, szukają wskazówek, podpowiedzi, porady odnośnie kierunku rozwoju zawodowego przede wszystkim. 
W przypadku porad miłosnych mężczyźni niejednokrotnie są/byli poturbowani na tyle mocno iż tutaj również szukają wsparcia, porady, kierunku w którym powinni zmierzać. Bywa i tak, iż mężczyzna zakochał się i aby tego nie popsuć szuka wskazówek co robić, aby było dobrze.
Tutaj płeć męska jak i kobiety proszą o cechy zewnętrzne  i okoliczności ewentualnego poznania.

Podejście do ezoteryki w przypadku płci również bywa odmienne, kobiety częściej korzystają z usług doradców, wróżek niż mężczyźni. Ci drudzy zwykle są sceptycznie nastawieni, nie do końca są przekonani co, do słuszności porad.  Nie dowierzają, iż wskazówki od Doradców mogą być istotne. Jednak gdy już się wybiorą, skorzystają z porady, to Oni słuchają przekazu, w większości to własnie mężczyźni idą według "zaleceń", a kobiety natomiast niejednokrotnie szukają odpowiedzi które im odpowiadają.
Nie wrzucam tutaj wszystkich kobiet do jednego worka. Absolutnie. Tutaj  wiek, doświadczenie życiowe ma ogromne znaczenie w odbiorze wskazówek od osoby wróżącej,

Płeć piękna preferuje  spotkania twarzą w twarz, mężczyźni natomiast w większości przypadków korzystają z  porad online, mail, skype itp.
Kobiety przychodzą do Doradcy Ezoterycznego często, aby usłyszeć, że będzie dobrze, że los się odwróci, że  szczęście tylko chwilowo "się schowało", że to przejściowe, natomiast mężczyźni chcą/wolą konkretów, dosłownie "wypunktowane" zalecenia, wskazówki.

Powyższy wpis jest sumą moich doświadczeń, jest to kropla w morzu informacji na ten temat. Możecie się z tym zgodzić, lub nie. Każdy z Was, ma prawo do własnych opinii na powyższy temat, chętnie przeczytam, zapoznam się z Waszym punktem widzenia.

Reasumując niezależnie od płci, niezależnie od wieku, życie w pewnym momencie każdego z Was/Nas może skierować do Doradcy Ezoterycznego, Wróżki, także proponuję  dwa razy się zastanowić zanim skrytykujemy, zanim wypowiemy się w mało stosowny sposób, gdyż nigdy nie wiemy czy my nie będziemy po tej/drugiej   stronie - jako klient szukający porady.

Pozdrawiam 
Tarocistka Agiatis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz