czwartek, 1 stycznia 2015

Rozkład Noworoczny


Rozkład na Nowy Rok, postanowiłam zerknąć co mnie,  ten 2015 rok przyniesie. Zastosowałam rozkład 12 domów Astrologicznych i poniżej postaram się zinterpretować, to co chciały przekazać karty. Jest mi trudno stawiać sobie karty w takim  wydaniu, mam nadzieję że będę obiektywna, jednak bywa to trudne ;)


Pierwsza karta  JA, 10 Mieczy, tutaj karta pokazała aktualnie jak się czuje, mam wrażenie że za chwilę wszystko runie, że będę musiała długo się podnosić. W odbiciu mam Kart śmierci, co oznacza że nastąpi zmiana we mnie. Czasem te zmiany bywają bolesne, ale tutaj przy karcie Śmierci, zmiana może być tzw oczyszczająca.

Druga karta, która w kole astrologicznym odpowiada za Finanse, tutaj mam kartę Maga, która podpowiada, że mam w sobie dostępne środki aby te finanse pomnożyć, lecz w odbiciu jest karta 7 denarów, a także wisielec, które sugerują,  aby nie czekać, tylko zacząć działać, a wtedy te środki które posiadam mogą procentować.

Trzecia karta to Ósemka Mieczy, znajduje się w miejscu, gdzie w kole astrologicznym odpowiada z kontakty z ludźmi, sąsiedzi, rodzeństwo, możliwe iż będę czuła się osaczana przez pewne osoby, że może mnie dosięgnąć poczucie bycia w potrzasku.
W odbiciu mam 4 mieczy i Królową Kielichów, co podpowiada iż nacisk ten może być spowodowany przez kobietę mi znaną(podejrzewam kogo karty chcą mi wskazać),

Czwarta karta to,  Giermek Kielichów, to miejsce w Kole Astrologicznym Giermek może oznaczać nowe wiadomości w temacie dziecka, może sugerować nowe szanse zaproszenia,. W odbiciu mam kartę Księżyc, podpowiada abym wróciła uwag na stan emocjonalny dziecka, na lęki, obawy (jest w trudnym wieku). Karty przyboczne sugerują równie abym nie naciskała, a dziecko aby nie odkładało pewnych spraw na potem...

Piąta karta to 4 Mieczy, to miejsce w Kole Astrologicznym odpowiada za Nasze przyjemności oraz dzieci, jeśli takowe mamy. Wskazówka że nasze relacje mogą ulec pogorszeniu w odbiciu mam Ósemkę mieczy jak i Królową Buław, mieszanka wybuchowa, królowa Buław to zapewne ja. Podpowiedzi aby nie tracić kontaktu, aby rozmawiać, ale na naciskać, dać trochę więcej swobody..
Szósta karta to 7 Denarów, która znajduje się w miejscu odpowiadającym za Naszą prace, zdrowie. Możliwe że na efekty pracy będę musiała czekać, ale zbiorę plony, gdyż ziarn zasiane zostało już dawno. W odbiciu mam Maga i 9 Kielichów, czyli podpowiedz nie żyć ponad stan, korzystać z tego co już wiem...

Siódma karta to karta Śmierć, znajduje się w miejscu które odpowiada za Nasze relacje, związki, nastąpi transformacja, zmiana, być może nie do końca ,będą mnie się podobały, ze względu na to że w odbiciu mam 10 Mieczy, które wyraźnie wskazują na zmiany nie do końca dla mnie pozytywne - jestem ciekawa co z tego wyjdzie....

Ósma karta to 9 Kielichów, jest w miejscu odpowiadającym to czego nie wiemy, nie znamy. tutaj pojawić się finanse -  te dodatkowe, których się nie spodziewamy. Mnie 9 Kielichów, pokazuje się w negatywie, że nie do końca jesteśmy sobą, że czasem zakładamy maskę, nie chcemy aby ktoś nas odkrył do końca. Zastanawiam się jak ma to się tutaj czego nie wiem nie znam, mogę to być ja, odbierana w ten sposób, ale również że pojawi się ktoś kogo tak będę odbierała. W odbiciu mam 7 denarów jak i Wisielca, co podpowiada iż mogę trwać w takim przekonaniu dłuższy czas...

Dziewiąta karta to Królowa Buław, to mogę być jak, karta znajduje się w miejscu, które odpowiada za podróże, plany. W odbiciu mam 4 mieczy jak i Królową Kielichów, wnioskuje zatem, że podróże te które mam zaplanowane mogą zostać odłożone ze względu na sprawy z pewną kobietą, myślę że sprawy zdrowotne tej osoby mogą mieć tutaj znaczenie.

Dziesiąta karta, to kariera, spray zawodowe. Księżyc może mówić o tym co już robię, ale także o lęku wewnętrznym, strachu, chęci wycofania się. W dobiciu mam Giermek Kielichów, tutaj podpowiedz może wskazywać na nowe szanse, nowe możliwości w tematyce właśnie zawodowej, rozwijać swoją intuicje....

Jedenasta karta to Królowa Kielichów, w miejscu gdzie w Kole Astrologicznym jest mowa o przyjaciołach, osobach nam przychylnych. Mam wskazówkę iż kobieta, znana mi będzie blisko, stara się pomagać ale napięcie które wytwarza utrudnia to ( napięcie z odbicia 8 Mieczy)

Dwunasta karta to Wisielec, w miejscu które mówi nam o zagrożeniach, osobach nam nie przychylnych. Wisielec wskazuje że coś wisi, że jeszcze nie nie teraz, ale trzeba być czujnym. W odbiciu Mag i 9 Kielichów, podpowiedz aby uważać na osoby nieszczere, dwulicowe i tzw czarusia.

Trzynasta karta, którą daję zawsze po interpretacji, zauważyłam iż zmienia się ona po tym jak osoba pytająca usłyszy wskazówki, ja postrzega to co jej ten rok przyniesie. Sprawdźcie, to osobiście, kładą trzynastą karet zakrytą od razu i jeszcze jedno po interpretacji ale tą trzynastą odkrywacie na końcu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz