czwartek, 8 stycznia 2015

Rozkład na związek - interpretacja

Poniżej pokaże  Wam rozkład, który postawiłam na relację dwojga ludzi jakiś czas temu. Oczywiście mam pozwolenie na jego ujawnienie i przedstawienie interpretacji.
Rozkład ten obrazowo pokazuje co się dzieje miedzy dwojgiem ludzi, obrazuje jak może się rozwinąć relacja/związek, a także wskazuje na problemy.


Wspomniałam iż u mnie po prawej zawsze "stoi" mężczyzna a po lewej kobieta. Gdy stawiam pytanie na relacje dwóch kobiet, po lewej jest wtedy osoba pytająca.

Analizując rozkład, po prawej stronie  w głowie mężczyzny ukazuje się siódemka kielichów, która wskazywać może na życie marzeniami, iluzją;  w tym przypadku pytając o relację karta daje nam sygnał iż mężczyzna ma w głowie " swój obraz idealnej kobiety".

W sercu - siódemka buław, która mówi nam, iż mężczyzna walczy, sam ze sobą, karta poniżej podpowiada nam, że zatrzyma się na moment, jest/nastąpi  wahanie co dalej...

Osoba pytająca - myślowo wraca do przeszłości, co podbija karta Króla Buław, która umiejscowiona w sercu  podpowiada, że kobieta czuje coś jeszcze do kogoś z przeszłości, byłego partnera (potwierdziła to). Chce zakończyć tą relację( o którą pytała  - 8 kielichów), nie jest gotowa na to, aby rozpocząć nowy związek.

Na tym etapie już wiemy iż oboje raczej są zgodni co do swoich  odczuć, dalszych losów związku. 
Na dole mamy przeszkody, które karty kolejno opisują, iż Kobieta rozgląda się jeszcze za kimś innym, On skupia się na Pracy, ogólnie oboje mają dosyć.

W środku rozkładu, karta wskazuje  istotę problemu. Rydwan daje mi informacje, iż pomiędzy nimi zapewne jest odległość, to utrudnia dodatkowo spotkania - potwierdzone to zostało przez osobę pytającą.

Dalsze relacje, karta 4 mieczy odpowiada że, ta  relacja zostanie powoli kończona, nie będą poświęcali siebie, ani swojego czasu, gdyż mogą to uznać za oszukiwanie siebie i drugiej osoby.

Kapłanka tutaj może również podpowiadać iż między nimi pewne sprawy zostały przemilczane czego skutkiem ktoś może poczuć się oszukany.

Pozdrawiam
Agiatis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz