sobota, 31 stycznia 2015

Afirmacja - siła przyciągania

Zacznę od tego, aby wyjaśnić wam czym są Afirmację.

Afirmacja to powtarzanie, wypowiadanie pozytywnych twierdzeń, które działają na zasadzie autosugestii. Afirmacje można wypowiadać głośno, w myślach, nucić, pisać. Technikę pozostawiam Wam do wyboru ;)
Powtarzamy Afirmacje od jednego miesiąca do kliku, lub do czasu gdy uznamy, że widzimy efekt.
Afirmacja "uderza" w naszą podświadomość i pozwala "przekuć" negatywne myślenie w pozytywne. Dzięki Afirmacjom zmieniamy swoje nastawienie do życia, do tego jaka będzie nasza przyszłość, bardziej optymistyczne wizje.

Jak zacząć pracować nad Afirmacją ?

Po pierwsze musicie w to wierzyć, słowo wypowiadane z wiarą ma potężną Moc, aby były skuteczne trzeba wyrzucić z siebie negatywne myślenie w pozytywne.
Najlepiej zacząć od utworzenia zdania twierdzącego, słów w czasie teraźniejszym zawierające Twoje imię i nazwisko np," Ja, Ania Iksińska jak magnes przyciągam pieniądze, bogactwo i szczęście" lub " Ja, Ania Iksińska jestem zdrowa i pełna energii".
W Afirmacji nie używamy słów nie np." nie mam problemów finansowych" gdyż tutaj słowa nie Nasza/Wasza podświadomość nie rejestruje/koduje.

Samo wypowiadanie nie wystarczy, musicie w to wierzyć, być przekonani co do treści, wypowiadać je bez lęku, strachu, tylko wtedy mają ogromną moc.
Ćwiczcie wypowiadane słowa, kilka, kilkanaście minut dziennie, do momentu aż będzie przekonani, że w to wierzycie.
Po drugie i najważniejsze musicie wierzyć w słowa, w Siebie, bo jesteście Wyjątkowi, dajcie sobie szanse na to, aby działo się lepiej.

Pozdrawiam,
Agiatis

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz